Suwalszczyzna kraina jak baœn
RSS

Ogłoszenia archiwalne rok 2013

 

 

 Temat ogłoszenia

Data

Szkolenie z zakresu designu i nowoczesnego projektowania

Szanowni Państwo,

Zapraszamy przedstawicieli  sektorów kreatywnych  i branży turystycznej  z obszaru powiatu: Suwalszczyzny i Mazur Garbatych  na szkolenie z zakresu designu i nowoczesnego projektowania, które odbędzie się 25-26.11.2013r. w siedzibie Suwalskiej Izby Rolniczo-Turystycznej  przy ul. Kościuszki 82/7 w Suwałkach. Szkolenie będzie realizowane w ramach projektu Rozwój Potencjału Turystycznej Sieci Współpracy - „klaster Suwalszczyzna-Mazury” w partnerstwie z sektorami kreatywnymi.

czytaj więcej..

Suwałki, 18.11.2013r

Szkolenie z zakresu zdobnictwa drewnianego

Szanowni Państwo,
Zapraszamy przedstawicieli sektorów kreatywnych i branży turystycznej z obszaru powiatu: Suwalszczyzny i Mazur Garbatych na szkolenie z zakresu zdobnictwa drewnianego, które odbędzie się w dniu 06.12.2013r. od godz. 9.00 do 16.00 w Ośrodku Maniówka w Nowej Wsi. Szkolenie będzie realizowane w ramach projektu Rozwój Potencjału Turystycznej Sieci Współpracy - „klaster Suwalszczyzna-Mazury” w partnerstwie z sektorami kreatywnymi.

czytaj więcej..

Suwałki, 18.11.2013r

Zapraszamy na szkolenie z zakresu tworzenia konsorcjów,udziału w zamówieniach publicznych
 

Zapraszamy przedstawicieli sektorów kreatywnych i branży turystycznej z obszaru powiatu: Suwalszczyzny i Mazur Garbatych na szkolenie z zakresu tworzenia konsorcjów, zamówień publicznych, które odbędzie się 02-03.12.2013r. w siedzibie SIRT przy ul. Kościuszki 82/7 w Suwałkach.
Szkolenie będzie realizowane w ramach projektu Rozwój Potencjału Turystycznej Sieci Współpracy - „klaster Suwalszczyzna-Mazury” w partnerstwie z sektorami kreatywnymi.

czytaj więcej..

Suwałki, 18.11.2013r

Szkolenie z zakresu prawa autorskiego 

Zapraszamy przedstawicieli sektorów kreatywnych i branży turystycznej z obszaru powiatu: Suwalszczyzny i Mazur Garbatych na szkolenie z zakresu prawa autorskiego, które odbędzie się 21-22.11.2013r. w siedzibie Suwalskiej Izby Rolniczo-Turystycznej przy ul. Kościuszki 82/7 w Suwałkach. Szkolenie będzie realizowane w ramach projektu Rozwój Potencjału Turystycznej Sieci Współpracy - „klaster Suwalszczyzna-Mazury” w partnerstwie z sektorami kreatywnymi.

czytaj więcej..

Suwałki, 18.11.2013r

Kampania Promocyjna Pojezierza Suwalsko-Augustowskiego

Suwalska Izba Rolniczo –Turystyczna (organizacja pozarządowa – samorząd gospodarczy), 16-400 Suwałki, ul. Kościuszki 82/7 zaprasza do składania ofert na wykonanie usługi polegającej na realizacji Kampanii Promocyjnej Pojezierza Suwalsko-Augustowskiego według przedstawionej koncepcji.

Opis przedmiotu zamówienia i załączniki do pobrania znajdują sie w dziale „Do pobrania”

Osobą upoważnioną do udzielania wyjaśnień w sprawie zamówienia jest Prezes SIRT – Elżbieta Niedziejko, Tel. 87 566 58 72, 509 400 245, fax 87 566 54 94, e-mail sirt@suwalki-turystyka.info.pl, w dni robocze, w godz. 9.00 – 15.00.

Suwałki, 14.11.2013r

INFORMACJA O WYNIKACH WYBORU WYKONAWCY – WIOSKA BAJEK „WIOSKA ZAGINIONYCH WOJÓW”

Suwalska Izba Rolniczo – Turystyczna uprzejmie informuje, iż na wykonawcę zadania polegającego na wykonaniu, dostawie oraz zamontowaniu wyposażenia wioski bajek „Wioska Zaginionych Wojów” przy Gminnej Bibliotece Pedagogicznej w Bakałarzewie w ramach projektu pn. „Podwyższenie atrakcyjności transgranicznego regionu poprzez włączenie etniczno – kulturowych zasobów w działalność turystyczną (Podróż do Etnobajki)” wyłoniono:

JAREX-BUD Zakład Usługowo-Budowlany Stasiński Jarosław

Suwałki, 12.11.2013r

Zapraszamy na szkolenie z marketingu i zarządzania

  Zapraszamy przedstawicieli samorządów, sektorów kreatywnych  i branży turystycznej  z obszaru powiatu: Suwalszczyzny i Mazur Garbatych  na szkolenie z marketingu i zarządzania, które odbędzie się 13-14.11.2013r. w siedzibie SIRT przy ul. Kościuszki 82/7 w Suwałkach.
  Szkolenie będzie realizowane w ramach projektu Rozwój Potencjału Turystycznej Sieci Współpracy - „Klaster Suwalszczyzna-Mazury” w partnerstwie z sektorami kreatywnymi.

czytaj więcej..

Suwałki, 5.11.2013r

Suwalska Izba Rolniczo-Turystyczna zwraca się z prośbą o wycenę pracy polegającej na:

 

 1. wykonaniu cyklu filmów promocyjnych dotyczących produktów turystycznych i wizerunku Suwalszczyzny i Mazur Garbatych (Krainy Jaćwingów) stworzonych w ramach projektu Rozwój Potencjału Turystycznej Sieci Współpracy - „Klaster Suwalszczyzna-Mazury” w partnerstwie z sektorami kreatywnymi współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Termin wykonania do 18.12.2013r.

Oferty prosimy wysyłać na sirt@suwalki-turystyka.info.pl lub bezpośrednio na adres SIRT, ul Kościuszki 82/7 w Suwałkach
 

Suwałki, 5.11.2013 r.

Suwalska Izba Rolniczo- Turystyczna w ramach planowanego do realizacji projektu pt. Realizacja kompleksowej kampanii promocyjnej obszaru Pojezierza Suwalsko-Augustowskiego pod hasłem „Suwalszczyzna – Kraina jak baśń” poszukuje pracownika na stanowisko – Specjalista do spraw e-PR/kreowania wizerunku w sieci

Szczegóły oferty:
Umowa na czas określony
Wymiar czasu pracy: ½ etatu
Data rozpoczęcia pracy: 08.2014
Data zakończenia pracy: 12.2014r.

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość narzędzi komunikacji internetowej i zagadnień marketingowych, umiejętność pracy w zespole.
Doświadczenie w realizacji projektów finansowanych ze środków UE oraz dobra znajomość regionu Pojezierza Suwalsko-Augustowskiego będzie dodatkowym atutem.

Osoba na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za kreowanie pozytywnego wizerunku Pojezierza Suwalsko-Augustowskiego w sieci, zamieszczanie artykułów na portalach internetowych, prowadzenie fanpage’a na facebooku, organizowanie konkursów na portalach, nawiązywanie współpracy z portalami turystycznymi w zakresie stałej współpracy dostarczania materiałów i artykułów w celu promocji tego obszaru.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do składania CV do dnia 14.11.2012r. do siedziby Suwalskiej Izby Rolniczo- Turystycznej ul. Kościuszki 82/7 16-400 Suwałki, adres e-mail prezes@suwalki-turystyka.info.pl, renataz@suwalki-turystyka.info.pl.

Suwałki 04.11.2013 r.

Suwalska Izba Rolniczo- Turystyczna w ramach planowanego do realizacji projektu pt. Realizacja kompleksowej kampanii promocyjnej obszaru Pojezierza Suwalsko-Augustowskiego pod hasłem „Suwalszczyzna – Kraina jak baśń” poszukuje pracownika na stanowisko – Specjalista ds. kampanii wewnętrznej


Szczegóły oferty:
Umowa na czas określony
Wymiar czasu pracy: pełny – 1 etat
Data rozpoczęcia pracy: 08.2014
Data zakończenia pracy: 12.2014r.


Wymagania:
Posiadania doświadczenia w koordynacji projektów finansowanych ze środków unijnych, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja czasu pracy. Dobra znajomość narzędzi komunikacji internetowej i zagadnień marketingowych. Dobra znajomość regionu Pojezierza Suwalsko-Augustowskiego. Prawo jazdy kat. B
Doświadczenie w realizacji projektów o charakterze promocyjnym będzie dodatkowym atutem.


Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację szeregu działań merytorycznych związanych z koordynacją projektu min. współpraca i monitorowanie działań wykonawcy kampanii, organizacja spotkań, rekrutacja uczestników, promocja w mediach internetowych, aktualizacja stron internetowych dotyczących kampanii.


Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do składania CV do dnia 14.11.2012r. do siedziby Suwalskiej Izby Rolniczo- Turystycznej ul. Kościuszki 82/7 16-400 Suwałki, adres e-mail prezes@suwalki-turystyka.info.pl, renataz@suwalki-turystyka.info.pl.
 

Suwałki 04.11.2013 r.

Zaproszenie do składania

ofert na wykonanie usługi polegającej na przygotowaniu szczegółowej koncepcji, produkcji i wdrożeniu Kampanii Promocyjnej Pojezierza Suwalsko-Augustowskiego.

czytaj więcej..

Suwałki, 29.10.2013r

INFORMACJA O WYNIKACH WYBORU WYKONAWCY – WIOSKA BAJEK „ZAUŁEK KRASNOLUDKÓW”

Suwalska Izba Rolniczo – Turystyczna uprzejmie informuje, iż na wykonawcę zadania polegającego na wykonaniu, dostawie oraz zamontowaniu wyposażenia wioski bajek „Zaułek Krasnoludków” przy Muzeum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach w ramach projektu pn. „Podwyższenie atrakcyjności transgranicznego regionu poprzez włączenie etniczno – kulturowych zasobów w działalność turystyczną (Podróż do Etnobajki)” wyłoniono: JAREX-BUD Zakład Usługowo-Budowlany Stasiński Jarosław 

Suwałki, 23.10.2013r

WIOSKA ZAPOMNIANYCH WOJÓW” w Bakałarzewie - Zaproszenie do złożenia oferty wstępnej

Informuję, że Suwalska Izba Rolniczo – Turystyczna w Suwałkach prowadzi w ramach projektu pn. „Podwyższenie atrakcyjności transgranicznego regionu poprzez włączenie etniczno – kulturowych zasobów w działalność turystyczną (Podróż do Etnobajki)” postępowanie na wybór wykonawcy zadania polegającego na wykonaniu, dostawie oraz zamontowaniu wyposażenia wioski bajek "Wioska Zapomnianych Wojów" przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Bakałarzewie.

czytaj więcej ... 

Suwałki, 14.10.2013r

Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo

   Suwalska Izba Rolniczo-Turystyczna zaprasza wszystkie osoby, instytucje, podmioty zainteresowane rozwojem obszaru Pojezierza Suwalsko-Augustowskiego do udziału w badaniu realizowanym na zlecenie Lokalnej Grupy Rybackiej . Głównym celem badania jest poznanie Państwa opinii i oczekiwań w stosunku do promocji obszaru Pojezierza Suwalsko-Augustowskiego.

czytaj więcej..

Suwałki, 11.10.2013r

Suwalska Izba Rolniczo-Turystyczna zwraca się z prośbą o wycenę

pracy polegającej na przygotowaniu i druku poradnika (projekt graficzy+ skład komputerowy wraz z przygotowaniem do druku poradnika, dobór zdjęć, druk)

Parametry:

 1. format 155x235 mm
 2. objętość ok. 120 stron bez okładki
 3. środek - 130g/m2 kreda mat, czarno-biały, w tym 6-8 stron w kolorze
 4. okładka - 300 g/m2 kreda foliowana
 5. oprawa szyta, zeszytowa

Termin wykonania do 31.12.2013r.

Zadanie realizowane jest z projektu Rozwój Potencjału Turystycznej Sieci Współpracy - „Klaster Suwalszczyzna-Mazury” w partnerstwie z sektorami kreatywnymi współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Oferty prosimy wysyłać na sirt@suwalki-turystyka.info.pl lub bezpośrednio na adres SIRT, ul Kościuszki 82/7 w Suwałkach

Suwałki, 1.10.2013r

Zaproszenie do złożenia oferty wstępnej - EDYCJA III

   Informujemy, że Suwalska Izba Rolniczo – Turystyczna w Suwałkach prowadzi w ramach projektu pn. „Podwyższenie atrakcyjności transgranicznego regionu poprzez włączenie etniczno – kulturowych zasobów w działalność turystyczną (Podróż do Etnobajki)” postępowanie na wybór wykonawcy zadania polegającego na wykonaniu, dostawie oraz zamontowaniu wyposażenia wioski bajek „Zaułek Krasnoludków” przy Muzeum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach.

czytaj więcej..

Suwałki, 26.09.2013r

 Informacja o wynikach wyboru wykonawcy zadania polegającego na wykonaniu, dostawie oraz zamontowaniu wyposażenia wioski bajek „Zaułek Krasnoludków” przy Muzeum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach w ramach projektu pn. „Podwyższenie atrakcyjności transgranicznego regionu poprzez włączenie etniczno – kulturowych zasobów w działalność turystyczną (Podróż do Etnobajki)”

   Suwalska Izba Rolniczo-Turystyczna w Suwałkach (siedziba: ul. Kościuszki 82/7, 16-400 Suwałki, NIP 844-000-28-81, Regon 790006640, informuje, że w dniu 25.09.2013 r. zostało unieważnione postępowanie dotyczące wyboru wykonawcy zadania polegającego na wykonaniu, dostawie oraz zamontowaniu wyposażenia wioski bajek „Zaułek Krasnoludków” przy Muzeum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach w ramach projektu pn. „Podwyższenie atrakcyjności transgranicznego regionu poprzez włączenie etniczno – kulturowych zasobów w działalność turystyczną (Podróż do Etnobajki)”.

Suwałki, 25.09.2013r.

Zapraszamy do udziału w wizycie studyjnej do Kompleksu „Ziołowy Zakątek”

w Korycinach w gminie Grodzisk, niedaleko Siemiatycz (gospodarstwo agroturystyczne, ogród botaniczny, firma Dary Natury, szczegóły na http://ziolowyzakatek.pl/) oraz Drohiczyna w terminie 16-17.09.2013r.

czytaj więcej..

Suwałki, 04.09.2013r.

Zmiany w specyfikacji w Projekcie Koncepcji/Programu Wioski Bajki „Zaułek Krasnoludków” - EDYCJA II

  W nawiązaniu do zamieszczonego w dniu 09.08.2013 r. zaproszenia do złożenia oferty wstępnej na wybór wykonawcy zadania polegającego na wykonaniu, dostawie oraz zamontowaniu wyposażenia wioski bajek „Zaułek Krasnoludków” przy Muzeum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach w ramach projektu pn. „Podwyższenie atrakcyjności transgranicznego regionu poprzez włączenie etniczno – kulturowych zasobów w działalność turystyczną (Podróż do Etnobajki)” informujemy, że omyłkowo na formularzu specyfikacji pkt 3 SPECYFIKACJA w Projekcie Koncepcji/Programu Wioski Bajki) nie uwzględniono dwóch pozycji, które należy wziąć pod uwagę przy przygotowywaniu oferty.

czytaj więcej..

Suwałki, 30.08.2013r.

Zaproszenie do złożenia oferty wstępnej - EDYCJA II

   Informujemy, że Suwalska Izba Rolniczo – Turystyczna w Suwałkach prowadzi w ramach projektu pn. „Podwyższenie atrakcyjności transgranicznego regionu poprzez włączenie etniczno – kulturowych zasobów w działalność turystyczną (Podróż do Etnobajki)” postępowanie na wybór wykonawcy zadania polegającego na wykonaniu, dostawie oraz zamontowaniu wyposażenia wioski bajek „Zaułek Krasnoludków” przy Muzeum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach.

czytaj więcej..

Suwałki, 23.08.2013r.

Zaproszenie do złożenia oferty wstępnej

   Informujemy, że Suwalska Izba Rolniczo – Turystyczna w Suwałkach prowadzi w ramach projektu pn. „Podwyższenie atrakcyjności transgranicznego regionu poprzez włączenie etniczno – kulturowych zasobów w działalność turystyczną (Podróż do Etnobajki)” postępowanie na wybór wykonawcy zadania polegającego na wykonaniu, dostawie oraz zamontowaniu wyposażenia wioski bajek „Zaułek Krasnoludków” przy Muzeum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach.

czytaj więcej..

Suwałki, 09.08.2013r.

Zapraszamy do udziału w wizycie studyjnej w Piasecznie

w celu zapoznania się z kilkuwieczną tradycją organizowania jarmarków, kultury tradycyjnej i rzemiosła w trakcie IX Jarmarku Piaseczyńskiego organizowanego przez Centrum Kultury i Muzeum Regionalnym w Piasecznie oraz poznania oferty Miasteczka Westernowego w Runowie k. Piaseczna, wyjazd organizowany jest w ramach projektu Rozwój Potencjału Turystycznej Sieci Współpracy- klaster „Suwalszczyzna-Mazury” w partnerstwie z sektorami kreatywnymi.

czytaj więcej..

Suwałki, 31.07.2013r.

INFORMACJA O WYNIKACH WYBORU WYKONAWCY

  Suwalska Izba Rolniczo – Turystyczna uprzejmie informuje, iż na wykonawcę zadania polegającego na dostawie wyposażenia do „Wioski Darów Lasu” przy agroturystyce „Leśny Zaułek” w Kopcu, gm. Sztabin składającego się z wielu różnorodnych elementów oraz zamontowaniu i aranżacji tego wyposażenia zgodnie z opracowaną koncepcją i programem funkcjonowania w ramach projektu pn. „Podwyższenie atrakcyjności transgranicznego regionu poprzez włączenie etniczno – kulturowych zasobów w działalność turystyczną (Podróż do Etnobajki)” wyłoniono:

JAREX-BUD Zakład Usługowo-Budowlany Stasiński Jarosław

Suwałki, 28.06.2013r.

Zaproszenie do złożenia oferty wstępnej


  Informujemy, że Suwalska Izba Rolniczo – Turystyczna w Suwałkach prowadzi w ramach projektu pn. „Podwyższenie atrakcyjności transgranicznego regionu poprzez włączenie etniczno – kulturowych zasobów w działalność turystyczną (Podróż do Etnobajki)” postępowanie na wybór wykonawcy zadania polegającego na wykonaniu, dostawie oraz zamontowaniu wyposażenia „Wioski Darów Lasu” przy agroturystyce „Leśny Zaułek” w Kopcu, gm. Sztabin.

czytaj więcej..

Suwałki, 10.06.2013r.

INFORMACJA O WYNIKACH WYBORU WYKONAWCY


Suwalska Izba Rolniczo – Turystyczna uprzejmie informuje, iż na wykonawcę zadania polegającego na dostawie wyposażenia do „Wioski Dwóch Mistrzów” na terenie Litewskiego Centrum Kultury Ludowej w Puńsku składającego się z wielu różnorodnych elementów oraz zamontowaniu i aranżacji tego wyposażenia zgodnie z opracowaną koncepcją i programem funkcjonowania w ramach projektu pn. „Podwyższenie atrakcyjności transgranicznego regionu poprzez włączenie etniczno – kulturowych zasobów w działalność turystyczną (Podróż do Etnobajki)” wyłoniono:


JAREX-BUD Zakład Usługowo-Budowlany Stasiński Jarosław

Suwałki, 10.06.2013r.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU "KRASNOLUDKI SĄ NA ŚWIECIE"

Konkurs "Krasnoludki są na świecie" został rozstrzygnięty. Pełna lista prac nagrodzonych dostępna jest w linku poniżej. 

czytaj więcej...

Suwałki, 21.05.2013r.

Zaproszenie do złożenia oferty wstępnej

Informujemy, że Suwalska Izba Rolniczo – Turystyczna w Suwałkach prowadzi w ramach projektu pn. „Podwyższenie atrakcyjności transgranicznego regionu poprzez włączenie etniczno – kulturowych zasobów w działalność turystyczną (Podróż do Etnobajki)” postępowanie na wybór wykonawcy zadania polegającego na wykonaniu, dostawie oraz zamontowaniu wyposażenia „Wioski Dwóch Mistrzów” w Litewskim Centrum Kultury Ludowej w Puńsku.

czytaj więcej...

Suwałki, 14.05.2013r.

Zapraszamy do uczestnictwa w Festiwalu

W ramach realizacji projektu  „Podwyższenie  atrakcyjności transgranicznego regionu poprzez włączenie etniczno – kulturowych zasobów w działalność turystyczną (PODRÓŻ DO ETNOBAJKI)” organizowany jest festiwal mający na celu promocję sztuki i dziedzictwa kulturowego regionów Suwalszczyzny i Grodzieńszczyzny. Transgraniczne położenie regionów gwarantuje międzynarodowy zasięg festiwalu oraz odbiorców różnych narodowości. Organizując festiwal chcielibyśmy zaproponować nie tylko ciekawe wydarzenie kulturalne, ale także wesprzeć współpracę artystów i animatorów oraz umożliwić wymianę doświadczeń i promocję twórców z różnych krajów.

Festiwal składał się będzie z dwóch części:

-          pierwsza – w dniach 16-18.08.2013 r. po stronie białoruskiej - Etnofest

-          druga – w dniach 23-25.08.2013 r. po stronie polskiej – Festiwal Baśni i Legend Wschodu

W związku z powyższym zapraszamy zespoły muzyczne,grupy teatralneorazanimatorów i rękodzielników, którym bliska jest tematyka Bajek, Baśni, Legend oraz folkloru, do wzięcia udziału w wyżej wymienionych imprezach. 

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Suwalską Izbą Rolniczo – Turystyczną pod numerem telefonu 87 566 58 72, 87 566 54 94 lub w siedzibie SIRT przy ul. Kościuszki 82 lok. 7.

W ramach festiwalu zapewniamy zakwaterowanie (w razie potrzeby) i całodzienne wyżywienie po stronie polskiej i białoruskiej oraz transport, wizę i ubezpieczenie dotyczące wyjazdów na Białoruś.

Zainteresowanych w/w imprezą prosimy o zgłaszanie się do końca czerwca 2013 r.

Suwałki, 06.05.2013r.

Zapraszamy na Staż Studencki na Grodzieńszczyźnie

Suwalska Izba Rolniczo-Turystyczna w ramach projektu „Podwyższenie atrakcyjności transgranicznego regionu poprzez włączenie etniczno-kulturowych zasobów w działalność turystyczną (PODRÓŻ DO ETNOBAJKI)”, wspólnie z Uniwersytetem im. Janki Kupały w Grodnie organizuje w miesiącu sierpniu 14-dniowy staż szkoleniowy na Białorusi dla studentów kierunków związanych z turystyką, marketingiem i zarządzaniem.

czytaj więcej...

Suwałki, 22.04.2013r.

OGŁOSZENIE O WYNIKACH KONKURSU

na: Opracowanie i wydanie przewodnika oraz innych materiałów promocyjnych po transgranicznym szlaku „Podróż do Etnobajki” w oparciu o zaproponowany i opracowany przez Uczestnika konkursu system identyfikacji wizualnej i oznakowania Baśniowego Szlaku (część polska transgranicznego szlaku „Podróż do Etnobajki”) w ramach projektu „Podwyższenie  atrakcyjności transgranicznego regionu poprzez włączenie  etniczno-kulturowych zasobów w działalność turystyczną (PODRÓŻ DO ETNOBAJKI)”.

czytaj więcej...

Suwałki, 03.04.2013r.

Nabór na stanowisko kierownika artystycznego festiwalu

W związku z planowaną organizacją Festiwalu Baśni i Legend Wschodu w ramach projektu „Podwyższenie atrakcyjności transgranicznego regionu poprzez włączenie etniczno – kulturowych zasobów w działalność turystyczną (PODRÓŻ DO ETNOBAJKI)” Suwalska Izba Rolniczo – Turystyczna poszukuje osoby na stanowisko Kierownika Artystycznego Festiwalu.

Celem Festiwalu jest promocja sztuki i dziedzictwa kulturowego regionów Suwalszczyzny i Grodzieńszczyzny. Chcielibyśmy, aby festiwal był nie tylko ciekawym wydarzeniem kulturalnym o charakterze międzynarodowym, ale również wspierał współpracę artystów i animatorów oraz umożliwiał wymianę doświadczeń i promocję twórców z różnych krajów.

Od kandydata na stanowisko wymagane jest:
- profesjonalna wiedza oraz doświadczenie w organizowaniu imprez o charakterze etnicznym
- znajomości specyfiki branży artystycznej.
- znajomość tradycji ludowych regionu Suwalszczyzny

Wymagane dokumenty:
- CV,
- kwestionariusz osobowy,
- portfolio dokumentujące doświadczenie.


Zainteresowane współpracą osoby prosimy o kontakt z Suwalską Izbą Rolniczo – Turystyczną pod numerem telefonu 87 566 58 72, 87 566 54 94 lub w siedzibie SIRT przy ul. Kościuszki 82 lok. 7.

Suwałki, 25.03.2013r.

Informujemy, iż w ramach projektu Rozwój Potencjału Turystycznej Sieci Współpracy klaster „Suwalszczyzna-Mazury” w partnerstwie z sektorami kreatywnymi mogą Państwo bezpłatnie skorzystać z doradztwa w następującym zakresie:

 1. Zagadnień ekonomiczno-finansowych (pomoc w założeniu działalności gospodarczej, wybór formy opodatkowania itp.)
 2. Zagadnień prawnych związanych z prowadzoną działalnością
 3. Zagadnień sanitarnych związanych z prowadzoną lub planowaną działalnością
 4. Zagadnień związanych z tworzeniem produktu turystycznego
 5. Promocji oferty za pomocą mediów internetowych

czytaj więcej...

Suwałki, 18.03.2013r.

Zaproszenie do uczestnictwa w cyklu szkoleń  z zakresu turystyki etnicznej na Grodzieńszczyźnie i Suwalszczyźnie

  W ramach realizacji projektu  „Podwyższenie  atrakcyjności transgranicznego regionu poprzez włączenie etniczno – kulturowych zasobów w działalność turystyczną (PODRÓŻ DO ETNOBAJKI)” kontynuujemy cykl szkoleń z zakresu turystyki etnicznej po stronie polskiej i białoruskiej.

czytaj więcej...

Suwałki, 12.03.2013r.

Informujemy, iż w ramach projektu Rozwój Potencjału Turystycznej Sieci Współpracy „klaster Suwalszczyzna-Mazury” w partnerstwie z sektorami kreatywnymi w terminie 07-08.03.2013r. w Ośrodku Maniówka, Nowa Wieś 9 organizujemy bezpłatne szkolenie z zakresu zdobnictwa drewnianego, skierowane do rękodzielników, rzeźbiarzy osób, które interesują się tą tematyką.

W ramach szkolenia bezpłatnie zapewniamy:

 • Przeprowadzenie warsztatów przez Twórcę Ludowego Pana Lecha Sobolewskiego w terminie 7-8.03.2013r. w godzinach 9-17:00
 • Materiały szkoleniowe
 • Obiad i przerwę kawową


Jednocześnie informujemy, iż nie zwracamy kosztów dojazdów na szkolenie.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie załączonej karty uczestnika projektu, karty zgłoszenia na szkolenie oraz oświadczenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na cele projektu oraz odesłanie do dnia 04.03.2012r. na adres Suwalska Izba Rolniczo-Turystyczna ul. Kościuszki 82/7 16-400 Suwałki .
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o zakwalifikowaniu na szkolenie decydowała będzie kolejność zgłoszeń.

Dokumenty do pobrania (dział Do pobrania)
 

Suwałki, 28.02.2013r.

Suwalska Izba Rolniczo-Turystyczna zwraca się z prośbą o wycenę pracy polegającej na:

 

 1. wykonaniu cyklu krótkich filmów rozpowszechniających rezultaty projektu Rozwój Potencjału Turystycznej Sieci Współpracy - „Klaster Suwalszczyzna-Mazury” w partnerstwie z sektorami kreatywnymi współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.
 2. działaniach promocyjnych i informacyjnych polegających na transmisji cyklu krótkich filmów w telewizji internetowej i regionalnej

Termin wykonania do 30.12.2013r.

Oferty prosimy wysyłać na sirt@suwalki-turystyka.info.pl lub bezpośrednio na adres SIRT, ul Kościuszki 82/7 w Suwałkach

Suwałki, 04.02.2013r.
linia