Suwalszczyzna kraina jak baœn
RSS

Velvet Hotel & Restaurant

ul. Kościuszki 128, 16-400 Suwałki, tel. 87 563 52 52,
www.hotelvelvet.pl
, e-mail: recepcja@hotelvelvet.pl

 

Hotel Velvet to obiekt biznesowy położony w centrum miasta, w bliskim sąsiedztwie Ratusza, Galerii Handlowej i Starówki. Do dyspozycji gości przygotowano 28 pokoi z bezpłatnym dostępem do Internetu, klimatyzacją oraz elegancki dwupiętrowy apartament. Na terenie hotelu mieści się Restauracja Nova oraz w pełni wyposażone centrum konferencyjne.
Hotel Velvet to miejsce godne polecenia przyjezdnym klientom, kontrahentom i gościom. Gwarantujemy europejski standard świadczonych usług i spełnianie wymagań nawet najbardziej wymagających klientów.
Hotelowe pokoje to przede wszystkim wysoki standard i oryginalna, nowoczesna stylistyka wnętrza. Komfortowe wyposażenie wnętrz dostosowane do potrzeb klientów to tylko jeden z atutów hotelu Velvet. Z myślą o komforcie naszych gości przygotowaliśmy pokoje z dostawką. Posiadamy również przestronne pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Naszymi atutami są:
położenie w centrum miasta
parking podziemny
jedyny hotel w Suwałkach z klimatyzowanymi pokojami
multimedialne klimatyzowane sale konferencyjne
bezprzewodowy Internet
restauracja z sezonowym menu.
 
W Hotelu Velvet, na pierwszym piętrze znajduje się NOVA RESTAURANT.  Jest to eleganckie miejsce na wyjątkową ucztę kulinarną. Znakomita kuchnia w połączeniu z nowoczesną stylistyką wnętrza oraz profesjonalną obsługą nadają restauracji niepowtarzalnego charakteru.

   

- znajomość języków

 

 

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

linia