Suwalszczyzna kraina jak baœn
RSS

II edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny

16.02.2017

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Polska Organizacja Turystyczna rusza z  II edycją akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny". Celem tego działania jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach.

"Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" to akcja o charakterze handlowym (sprzedaż usług poza sezonem) i promocyjnym (namawiająca do planowania wypoczynku poza sezonem urlopowym).  Wiosenna edycja już w weekend 31 marca - 2 kwietnia 2017

W związku z powyższym zwracamy się z uprzejmą prośbą o pomoc w dystrybucji poniższej informacji do branży turystycznej komercjalizującej produkt oraz usługi turystyczne w Państwa regionie, poprzez umieszczenie informacji, banera i logo Akcji na swoich stronach internetowych.

Będziemy bardzo wdzięczni za przekazanie poniższego maila do podmiotów z Państwem współpracujących i poinformowanie o konieczności bezpośredniego kontaktu oraz rejestracji oferty poprzez stronę www.polskazobaczwiecej.pl.

Pierwsza edycja 23 – 25 września 2016 to:

400 partnerów,
60 tys. turystów,
4,5 miliona odbiorców kampanii w social mediach

Zapraszamy do udziału w Akcji.


KROK PO KROKU

  1. Zapoznaj się z regulaminem dostępnym na stronie www.polskazobaczwiecej.pl
  2. Przygotuj zakładkę na swojej stronie internetowej, w której zawarta będzie oferta promocyjna, dedykowana Akcji. WAŻNE! Do 15 marca zakładka z ofertą promocyjną musi być gotowa do weryfikacji pod względem merytorycznym przez Organizatora, lecz nie może być widoczna (opublikowana) na Waszej stronie internetowej.
  3. Przygotuj swoje logo oraz 4 zdjęcia obiektu (2 zewnątrz, 2 wewnątrz), o odpowiedniej wielkości:
    •   logo – szerokość 250 px (plik nie większy niż 100 kB)
    •   zdjęcie - szerokość 720 px (plik w formacie JPG nie większy niż 1 MB)
  4. Wypełnij formularz dostępny na stronie www.polskazobaczwiecej.pl. Masz na to czas od  7 do 28 lutego.
  5. Czekaj na e-mail z informacją o wyniku weryfikacji zgłoszenia.
  6. W przypadku pozytywnego wyniku weryfikacji (zakwalifikowaniu jako Partnera), prosimy o uruchomienie zakładki z ofertą promocyjną w trybie publicznym w dn. 15 marca, o godz. 9:00.
« inne aktualności
linia